461 747 161   oldris@zskola.com   Základní škola Oldřiš, okres Svitavy, Oldřiš 196, 569 82 Borová u Poličky Datová schránka ID: 44mpey5IČO: 70995168

Stezka kouzelníka Pokustóna

Stezka kouzelníka Pokustóna

Školní družina připravila program nejen pro školní děti, ale hlavně pro celé rodiny. Cílem je zapomenout na problémy s "covidem", trochu děti rozpohybovat a společnou činností zaměstnant celou rodinu.  Udělejte si společně hezké odpoledne v přírodě. Vyrazit na stezku můžete od 13.11. do 21.11.2020.

Cestou budete moci plnit různé úkoly spojené s cirkusem. Vybavte se psacím náčiním a papírem na poznámky a můžete vyrazit. Úkoly = červené puntíky najdete podle přiložené mapky. Jsou zafoliované a přivázané na stromech. Začátek je na odpočívadle vlevo od školy.  A cíl? Ten společně určitě najdete.

Přejeme nezapomenutelné zážitky a spokojené úsměvy dětí.