461 747 161   oldris@zskola.com   Základní škola Oldřiš, okres Svitavy, Oldřiš 196, 569 82 Borová u Poličky Datová schránka ID: 44mpey5IČO: 70995168

Obnovení výuky pro 1. a 2. ročník

Obnovení výuky pro 1. a 2. ročník

Vážení rodiče

nově je MZ a MŠMT | rozhodnuto o opětovném zahájení výuky ve školách. Zahájení výuky se týká pouze 1. a 2. ročníku.  V našem případě jde tedy o Zelenou třídu a poprvé se sejdeme ve středu 18.11.2020. Ostatní ročníky pokračují v distanční výuce, ve stejném rozsahu jako je tomu nyní. Bližší informace Vám pochopitelně poskytnou třídní učitelé. Máte-li  však obecné dotazy či připomínky k distanční výuce, rád je vyslechnu či zodpovím – neváhejte mne kontaktovat jakoukoli cestou.

Informace pro Zelenou třídu

1) V provozu bude od 18.11. i školní družina.  Rozsah provozu bude vycházet z  potřeb rodičů.

2) Obědy jsou hromadně objednány na základě Vašich sdělení.

3) Rozvrh hodin byl zaslán na maily rodičů. Není povolena TV, HV. Činnosti pohybového charakteru zajistí ŠD.

4) Do prezenční výuky bude přijato pouze dítě zdravé, bezpříznakové a takové, které nebylo v kontaktu s osobou covid-pozitivní!

5) Pokud v takovém kontaktu bylo, informujte školu a hygienickou stanici. Do školy potom může až po negativním testu na covid-19.

6) Roušky (štíty) budou povinné i při vyučování. Stejně jako ostatní hygienická opatření (dezinfekce, rozestupy, rizikové kontakty,…).

7) Pokud se budeme všichni zodpovědně chovat a dodržovat opatření, bude možno roušky po dohodě odložit. Pokud však nebudeme respektovat výše popsané zásady (kontakty, testování,…), budeme roušky nosit přesně dle nařízení MZ.

8)Škola bude otevřena od 7:30 a děti půjdou přímo do třídy. Dřívější ranní dohled nebude zatím ve škole realizován.

9) Pitný režim bude, ale opět pouze do vlastních lahví.

 

Věřím, že se ještě před Vánoci budou moci vrátit do škol i zbývající ročníky naší školy. Vše však záleží na zodpovědném chování nás všech. Přeji mnoho sil a zdraví.

Vlastimil Vajs - ředitel